audi rsq

Audi RSQ etron w nowym filmie animowanym

Audi nie po raz pierwszy będzie lokowało swój samochód na ekranie kin. W 2004 roku w filmie „Ja Robot” ujrzeliśmy w pełni elektryczny supersamochód od marki z czterema pierścieniami. Miał on jedynie cechy projektowe, ale ostatecznie trafiły one do Audi R8. W 2008 roku Audi R8 pojawiło się w filmie „Iron Man” jako samochód głównego bohatera. Później samochód Audi zaprezentowano jeszcze w kilku filmach Marvela. Tym razem ujrzymy elektryczne Audi RSQ etron w animowanym filmie, który swoją premierę będzie miał w przyszłym roku.

 W nadchodzącym filmie animowanym „Spies in Disguise” Audi zaprezentuje koncept w pełni elektrycznego i autonomicznego supersamochodu dla największego super szpiega – Lance’a. Nie jest on jedynym szpiegiem w tym filmie, ale on przynajmniej ma Audi.

audi rsq

Model Audi RSQ został zaprojektowany przez Audi Design przy współpracy z Blue Sky Studios. Audi wykorzystuje cyfrowe dość wybiegające w przyszłość podejście do procesu projektowania w studiu modelowania produkcji.

Frank Rimili czyli szef działu zewnętrznego projektowania pojazdów koncepcyjnych w Audi AG powiedział:

„W Audi Design łączymy najnowocześniejsze cyfrowe techniki wizualizacji z ręczną precyzją. Te procesy umożliwiają nam wdrażanie futurystycznych pomysłów projektowych z taką samą precyzją w rozwoju fikcyjnego i wirtualnego pojazdu jakim jest Audi RSQ”

Wiceprezes ds. Komunikacji marketingowej w Audi AG Giovanni Perosino mówi natomiast że:

„Międzynarodowy wywiad szpiegowski z przyszłymi technologiami, które mogą uratować świat, idealnie pasuje do marki Audi”

audi rsq

Erin Williams wiceprezes ds. Partnerstwa marketingowego w firmie Twentieth Century Fox powiedziała:

„Audi i Fox są wspaniałymi współpracownikami od lat i cieszymy się, że możemy rozwijać naszą relację, wprowadzając Audi w świat animacji. Ten projekt jest idealną okazją, aby podkreślić technologię e-tron w Audi i dać naszemu nieustraszonemu szpiegowi, Lance Sterlingowi jego własną sygnaturę szpiegowską „

Audi RSQ etron to bardzo fajnie wyglądająca koncepcja i idealny samochód dla nowoczesnego szpiega. Wygląda jak supersamochód, ma dużą moc oraz niesamowicie nowoczesny kokpit. Do tego dochodzą takie smaczki jak świecące logo etron. To całkiem spora reklama dla elektrycznych samochodów Audi.

Sprawdź jak wygląda Audi RSQ w trailerze „Tajnych i fajnych”

Facebook
Twitter
Odwiedź sklep

Kliknij w przycisk i sprawdź gadżety dla prawdziwego fana Audi w naszym sklepie!