top 10 instagrama

TOP 10 waszych Audi z Instagrama we wrześniu

Pierwszy miesiąc prowadzenia bloga już za nami. Wyniki jakie osiągnęliśmy są dla nas bardzo zadowalające – oby tak dalej. To wszystko jednak to zasługa wasza i waszych zdjęć samochodów. Dlatego też przygotowałem kolejne już TOP 10 najpopularniejszych fotek waszych Audi z naszego Instagrama we wrześniu. Sprawdźcie też jakie fotki były popularne w sierpniu.

1 miejsce

Na miejscu pierwszym z wynikiem 579 polubień znalazła się czarna Audi A3 w wersji 8P. Samochód wygląda całkiem dobrze, a projekt nie jest za bardzo przesadzony. Niestety nie wiem, kto jest właścicielem tego Audi, ale wiem, że fotkę wykonał Wojtek.

a3 8p

2 miejsce

Drugie miejsce otrzymuje przerobione zdjęcie Mateusza, które ukazuje jego Audi A4 w świecie z gry GTA San Andreas. Zdjęcie otrzymało 546 serduszek, a więcej zdjęć Mateusza możecie zobaczyć na jego Instagramie.

audi san andreas

3 miejsce

Ostatnie miejsce na podium to fotka Audi A4 B5 należącej do Kamila, ale zrobionej przez Marcina. Jest to dobrze nam znane Audi, które obecnie wygląda zdecydowanie inaczej niż na zdjęciu poniżej. A jeśli jesteście ciekawi jak to sprawdźcie Instagrama Kamila.

a4 b5

4 miejsce

Schodzimy z podium i przechodzimy do miejsca 4 na którym znalazła się fotka Audi RS6 z jego właścicielem. Niestety tak jak w przypadku miejsca pierwszego nie wiem kto jest właścicielem, ale zgaduję, że bardzo lubi on swój samochód. Fotka otrzymała 503 polubienia.

audi rs6

 5 miejsce

Na kolejnym miejscu znalazła się fotka Audi A4 B5, należącej do Tomasza. Na zdjęciu oprócz samochodu znajdziemy Panią Gabrysie, a samą fotografię wykonał Karol. Cała trójka otrzymuje wynik 431 serduszek.

a4 b5

6 miejsce

Na zdjęciu z miejsca szóstego znalazła się Audi A4 B6, która należy do Karola. Samo zdjęcie zrobił Dariusz. Fotka otrzymała 421 serduszek.

a4 b6

7 miejsce

Kolejna A4 B6, ale tym razem na miejscu 7. Samochód należy do Damiana, a fotkę zrobił fotograf Tomasz. Zdjęcie otrzymało aż 412 serduszek co jest bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę, że zostało dodane tylko 4 dni temu.

a4 b6

8 miejsce

W tym artykule zdecydowana większość to fotki Audi A4. Tak będzie i tym razem. Na miejscu ósmym czerwona strzała należąca do Mateusza. Fotka dodana 5 dni temu, ale to nie przeszkadzało jej znaleźć się we wrześniowym Top 10. Otrzymała ona tylko jedno serduszko mniej niż fotka wyżej, a wykonana została przez Radosława.

a4 b5 kit kat

9 miejsce

No jakby mogło być inaczej? Kolejna A4, jesteście zaskoczeni? Tym razem wersja B5 w pięknym kolorze. Fotka otrzymała 404 serduszka. Zobaczcie jak wygląda 😉

a4 b5

10 miejsce

Pora już kończyć ten artykuł, ale trzeba wspomnieć o miejscu ostatnim. Tym razem nie jest to A4, a Audi S6 wraz z fotomodelką Klaudią. Zdjęcie zostało zrobione przez Pawła, a jeśli chcecie zobaczyć więcej jego zdjęć to sprawdźcie jego Instagrama. Sam samochód należy do Bartka.

audi s6

Facebook
Twitter
Odwiedź sklep

Kliknij w przycisk i sprawdź gadżety dla prawdziwego fana Audi w naszym sklepie!