TOP 10 waszych Audi z instagrama w Sierpniu

Przyszedł koniec sierpnia, koniec wakacji. Młodsza część naszej społeczności już za kilka dni pójdzie do szkoły. Trochę starsza na studia, a reszta normalnie do pracy bo nie mają czegoś takiego jak wakacje. Nadszedł kolejny miesiąc, a wraz z nim warto zrobić małą galerię z najbardziej popularnymi zdjęciami waszych Audi na naszym Instagramie.

I miejsce

Pierwsze miejsce wraz z ilością 700 polubień otrzymała fotka Audi A3 w wersji 8L wraz z małym bonusem, który być może przyczynił się do wielkiej popularności fotki.

audi a3 8l

II miejsce:

Drugie miejsce to należąca do Mateusza Audi A4 w wersji B7. Otrzymała ona 400 polubień co jest całkiem dobrym wynikiem biorąc pod uwagę to, że na zdjęciu znajdował się wyłącznie samochód.

a4 b7

III miejsce:

Ostatnie miejsce na podium to Audi A4 B6, która uzyskała tyle samo polubień co B7 z miejsca drugiego lecz ten post miał mniejszą aktywność niż ten powyżej. Niestety nie wiem kto jest właścicielem.

a4 b6

IV miejsce:

Na miejscu czwartym należąca do Kamila Audi A4 B5 w wyjątkowym kolorku, który w połączeniu z dobrym projektem zrobił robotę. Podoba się projekt? Sprawdź Facebooka.

a4 b5

V miejsce:

Tak samo jak w przypadku miejsca drugiego i trzeciego fotka z miejsca piątego uzyskała taką samą liczbę polubień jak ta z poprzedniego miejsca. Z uwagi na fakt, że post miał mniejsza aktywność umieszczam zdjęcie na piątym miejscu. Na fotce Audi A6 w wersji C6 należące do Dominika. Więcej o projekcie możecie poczytać tutaj.

a6 c6

VI miejsce:

Szóste miejsce to fotka, która również otrzymała taką samą liczbę polubień co dwie poprzednie czyli spodobała się aż 389 osobom. Na fotce wyjątkowe A3 8L z uwagi na fakt, że posiada napęd na tylne koła. Samochód należy do Dominika. Sprawdź Instagrama na którym znajdziesz więcej fotek tego projektu.

a3 8l

VII miejsce:

Kolejne miejsce to fotka klasycznej A3 8P wraz z uroczą Panią. Zdjęcie uzyskało 382 polubienia czyli tylko o 7 mniej niż 3 poprzednie miejsca.

a3 8p

VIII miejsce:

Ósme miejsce zajmuje Audi S8 należące do Janka. Jego Instagrama wraz z większą ilością fotek znajdziecie tutaj. Fotka uzyskała 358 polubień!

a8 d2

IX miejsce:

Przedostatnie miejsce to wyjątkowa Audi A4 w wersji B8. Dlaczego wyjątkowa? Sprawdźcie sami. Po wiecej fotek i informacji o samochodzie zapraszam na Instagrama projektu. Fotka spodobała się aż 347 osobom z naszej społeczności.

a4 b8

X miejsce:

Pora już kończyć podsumowanie miesiąca zdjęciem, które zdobyło ostatnie, ale równie ważne miejsce. Na fotce znajduję się Audi S3 w wersji 8l w unikalnym kolorze co w połączeniu z dużymi felgami i obniżonym zawieszeniem sprawia, że samochód wygląda naprawdę dobrze. Zdjęcie uzyskało 340 polubień od naszej społeczności.

s3 8l

 

Facebook
Twitter
Odwiedź sklep

Kliknij w przycisk i sprawdź gadżety dla prawdziwego fana Audi w naszym sklepie!