top 10 listopad

TOP 10 waszych fotek z Instagrama Listopad 2018

Koniec roku powoli zbliża się wielkimi krokami. Został już ostatni miesiąc roku 2018. Niedługo mikołajki, gwiazdka i nowy rok, a jeśli nie wiesz co sprawić swoim bliskim jako prezent odwiedź nasz sklep. Wraz z zakończeniem przedostatniego miesiąca roku pora podsumować, które z waszych fotek były w tym czasie najpopularniejsze. Dlatego właśnie powstał ten artykuł by wyróżnić tych, którzy wysłali naprawdę dobre zdjęcia. Jeśli chcesz znaleźć się w Top 10 za miesiąc koniecznie wyślij zdjęcie swojej Audi jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Wszystkie szczegóły znajdziesz na naszym Facebooku oraz Instagramie. Dobrze, już nie przedłużam. Sprawdźcie fotki z Top 10 Listopad 2018.

Top 10 Listopad 2018

Na samym wstępie powiem, że artykuł ten będzie troszkę różnił się niż poprzednie artykuły na ten temat. Bowiem w ramach małego eksperymentu postanowiłem wrzucać przez miesiąc profesjonalne fotki Audi z całego świata. Często więc można było zobaczyć nowe modele z serii RS czy nawet Audi R8. Oczywiście nie zabrakło też zdjęć od was, które zresztą zaraz zobaczycie. Jeśli jesteście ciekawi wyników tego eksperymentu muszę przyznać, że jest on pozytywny. Żadna z 10 fotek, które zobaczycie nie uzyskała mniej niż 520 polubień co jest naprawdę dobrym wynikiem. Dlaczego artykuł będzie się różnił? Chociażby dlatego, że nie znam właścicieli większości z samochodów, które zaraz zobaczycie. Nie podlinkuje więc do ich profili, ale Ci których znam nie zostaną oczywiście pominięci.

1 miejsce

top 10 listopad

Pierwsza fotka to Audi A4 B5 w pięknym bordowym kolorze i jesiennej scenerii. Zdjęcie uzyskało aż 653 serduszek i dzięki temu znalazło się na pierwszym miejscu w naszej topce.

2 miejsce

top 10 listopad

Troszkę mniej serduszek dostała Audi RS4 B7, którą możecie zobaczyć powyżej. Spodobała się ona 618 osobom i dzięki temu znalazła się na podium zaraz za zwycięzcą.

3 miejsce

top 10 w listopadzie

Trzecie miejsce na podium to tyłeczki tych dwóch ślicznotek. Zdjęcie zostało dodane zaledwie tydzień temu, a mimo tego bardzo przypadło wam do gustu i znalazło się na podium. Jesteście ciekawi ile serduszek zdobyły te Audiczki? No dobra, powiem wam – 589.

4 miejsce

top 10 w listopadzie

Na tym zdjęciu widzimy piękną Audi RS4, których jest naprawdę mało. Niestety znowu nie znam właściciela samochodu, ale wiem natomiast kto to zdjęcie wykonał. Fotka również przypadła wam do gustu i zdobyła aż 574 polubienia. Więcej zdjęć fotografa, który wykonał tę fotkę znajdziecie na jego stronie internetowej.

5 miejsce

top 10 listopad

I przechodzimy do trzech osób, których nikomu już chyba nie muszę przedstawiać bowiem o ile dobrze pamiętam ten samochód wraz z modelką oraz fotografem możecie zobaczyć w każdym naszym Top 10. Fotka zyskała 570 serduszek i dzięki temu znalazła się na 5 miejscu. Właścicielem Audi jest Tomasz, modelka to Gabriela, a zdjęcie zrobił Karol.

6 miejsce

top 10 listopad

Tym razem wyjątkowe Audi S4 B5. Autko wizualnie zostało przerobione w barwy Audi Sport przez co na pewno wyróżnia się na drogach spośród innych B5. Zdjęcie uzyskało 558 serduszek.

7 miejsce

top 10 listopad

Zdecydowanie w listopadowej topce króluje B5. Tak samo jest w przypadku miejsca 7, z tym że nie jest to A4 ani S4, a kolejna już RS4. Prawdopodobnie dzięki swojemu urokowi oraz unikalnemu kolorkowi uzyskała ona 555 serduszek. Warto wspomnieć, że fotka została dodana zaledwie 5 dni temu.

8 miejsce

listopad

Kolejne miejsce to klasyk, który według mnie zasługuje na dwa razy więcej polubień niż uzyskał. Jest to jedne z najpiękniejszych starszych modeli Audi o ile nie najpiękniejsze. Dodatkowo zostało ono zmodyfikowane poprzez obniżenie zawieszenia czy założenie nowych felg. Ten zachowany w idealnym stanie samochód uzyskał 536 serduszek, ale został dodany na nasz profil tylko 4 dni temu.

9 miejsce

top 10 w listopadzie

Przedostatnie miejsce zajęła Audi A4 B6 przy zachodzie słońca. Tej fotce wystarczyło 6 dni by zdobyć 525 polubień i znaleźć się w naszej listopadowej topce.

10 miejsce

top 10 listopad

Ostatnie miejsce zajmuje zdjęcie, na którym znajduje się Audi 80 oraz Audi TT należące do Alana. Fotka zyskała 521 serduszek.

Facebook
Twitter
Odwiedź sklep

Kliknij w przycisk i sprawdź gadżety dla prawdziwego fana Audi w naszym sklepie!