top 10 waszych fotek

TOP 10 waszych fotek z Instagrama w październiku

Zmieniamy kartkę w kalendarzu na taką z napisem listopad więc co za tym idzie? Pora na podsumowanie poprzedniego miesiąca jakim był październik i wyróżnienie waszych 10 najlepszych fotek, które zdobyły najwięcej polubień w ubiegłym miesiącu. Sprawdź Top 10 fotek z naszego Instagrama w październiku. Może i ty się tutaj znalazłeś. Dlatego nie przedłużam i zaczynamy.

Top 10 waszych fotek Październik 2018

1 miejsce

Na pierwszym miejscu znalazła się fotka Audi S3, którą podesłał nam Sebastian. Zdjęcie uzyskało aż 642 polubienia, dzięki którym znalazła się na pierwszym miejscu w ubiegłym miesiącu oraz na drugim miejscu spośród naszych wszystkich 975 zdjęć na całym instagramie.

top 10

2 miejsce

Na drugim miejscu tak jak w poprzednim Top 10 znalazła się fotka Audi A4 B5 należącej do Tomasza. Na zdjęciu oprócz samochodu znajduje się modelka Gabriela, a samą fotkę wykonał Karol. Zdjęcie uzyskało aż 633 polubienia, ale warto wspomnieć, że dodane zostało 3 dni temu.

top 10 październik

3 miejsce

Ostatnie miejsce na podium to fotka zrobiona przez Pawła. Na fotce znajduje się Audi S3 należące do Patryka oraz Audi S4 należące do Bartka. Zdjęcie uzyskało 601 polubień co jest naprawdę dobrym wynikiem.

październik

4 miejsce

Schodzimy z podium i przechodzimy do miejsca czwartego, na którym to zobaczymy fotkę Audi A6 należącej do Krzysztofa. Zdjęcie uzyskało 562 polubienia w 6 dni.

październik 2018

5 miejsce

Na kolejnym miejscu znalazło się zdjęcie znajomej wam już A4 B7 należącej do Mateusza. Tym zdjęciem zdobył on 557 serduszek dzięki czemu może on gościć na piątym miejscu.

top 10 październik

6 miejsce

Połowa waszych fotek już za nami, ale na szczęście to jeszcze nie koniec. Na szóstym miejscu dosyć świeża fotka Audi i Mercedesa, którą podesłał nam Daniel. Zdjęcie zostało dodane 4 dni temu i uzyskało przez ten czas 513 serduszek.

top 10

7 miejsce

Kolejna fotka należy do Bartka. Warto wspomnieć, że zdjęcie to było jednym z 3 zdjęć, które zwyciężyły w naszym jesiennym konkursie, w którym można było wygrać nasze grupowe smycze. Smycze też możecie kupić tutaj, ale nie o tym. Na fotce znajdziecie Audi A4 B5, które uzyskało 507 polubień. Jeżeli chcecie zobaczyć więcej fotek tego samochodu zapraszam na Instagrama Bartka.

top 10 październik 2018

8 miejsce

Kolejne miejsce, kolejna A4 B5. Odbiegając trochę od tematu to właśnie na maila najczęściej dostaję fotki Audi A4 B5 😉 Tym razem fotka należąca do Dominika przedstawiająca małe upalanko. Zdjęcie otrzymało 471 polubień.

październik 2018

9 miejsce

A na 9 miejscu w końcu coś innego czyli Audi A6 C5 od Dawida. Zdjęcie uzyskało 468 serduszek, a prezentuje się ono tak.

top 10

10 miejsce

Ostatnie miejsce, ale nadal bardzo ważne bo udaje mu się znaleźć w naszym Top 10 to Audi S3 8V wraz z Kubą. Więcej zdjęć Audi możecie znaleźć tutaj, a profil Kuby klikając w ten link. Fotka uzyskała 463 serduszek.

październik 2018

Sprawdź też: Top 10 waszych fotek z Września

Facebook
Twitter
Odwiedź sklep

Kliknij w przycisk i sprawdź gadżety dla prawdziwego fana Audi w naszym sklepie!