Top 5 najlepszych ról Audi w programie Top Gear

Mam nadzieję, że programu Top Gear nie muszę nikomu przedstawiać. Jeśli jednak czytają to osoby, które nie mają o nim pojęcia to powiem, że jest to brytyjski program rozrywkowo motoryzacyjny. Trójka prezenterów: Jerremy Clarkson Richard Hammond i James May testują samochody, ale także stawiają sobie różne wyzwania – niektóre z nich wręcz absurdalne. Przejrzyjmy więc pięć najlepszych wyzwań, w których brały samochody naszej ulubionej marki. 

Audi A8 – na jednym baku z Londynu do Edynburga i z powrotem

W odcinku 4 sezonu 4 Jeremy Clarkson postanawia przejechać 1300km z Londynu do Edynburga i z powrotem na jednym tankowaniu. Samochód, którym ma wykonać zadanie to Audi A8 z silnikiem diesla o pojemności 4.0. Żeby mu się to udało musiałby ograniczyć spalanie samochodu do 7l/100km, a nawet producenci Audi stwierdzili, że to niemożliwe. Clarkson przestrzega wszystkich zasad ecodrivingu, ale czy mu się to udało musicie sprawdzić sami.

Zepsucie fryzury przy pomocy Audi R8 Spyder

W tym odcinku znowu główną role odgrywa Audi i Jeremy Clarkson. Tym razem Jeremy zabierze koleżankę na tor i przewiezie ją samochodem Audi R8 w wersji cabrio. Dziewczyna dopiero co wyszła od fryzjera, a Clarkson postara się zniszczyć jej fryzurę.

Audi RS6 vs para profesjonalnych narciarzy

Richard Hammond postanawia pokonać parę profesjonalnych narciarzy w wyścigu po francuskich alpach. Zrobi to za pomocą Audi RS6. Kto wygrał ten wyścig dowiecie się w odcinku 2 sezonu 11.

Ekipa Top Gear na torach

Chłopcy z Top Gear próbują uczynić podróżowanie po torach tańszym, szybszym i ciekawszym, zastępując konwencjonalne wagony i lokomotywy serią przyczep przyczepionych do specjalnie zmodyfikowanego samochodu. Richard i James przerabiają Audi S8 na lokomotywę.

Audi RS4 w wyścigu z profesjonalnymi

Znowu Clarkson i znowu Audi. Tym razem Jeremy za sterami Audi RS4 ściga się z parą alpinistów po francuskich aplach. Czy uda mu się przejechać 100km po krętych wąskich drogach zanim para alpinistów wespnie się na wysokość 360m?

A wam, które odcinki z Audi podobały się najbardziej?

 

Facebook
Twitter
Odwiedź sklep

Kliknij w przycisk i sprawdź gadżety dla prawdziwego fana Audi w naszym sklepie!