noc rs4

Jak spędzić noc w środku lasu w Audi RS4?

Chłopaki z kanału Carwow na YouTube postanowili odpuścić sobie na chwile testy samochodów i skupić się na luźniejszym temacie. Z okazji Halloween dodali film, w którym Mat Watson spędza noc w środku lasu w swoim Audi RS4. Robi to sam, a wszystko rejestrują kamery zamontowane w samochodzie. Jak wygląda noc w Audi RS4? Sprawdźcie sami!

W samochodzie Watson ma trzy kamery GoPro zamontowane w różnych miejscach. Oprócz tego posiada też dodatkową kamerkę, którą nagrywa z ręki. Poza kamerkami posiada rzeczy potrzebne przy campingu czyli np śpiwór oraz rzeczy potrzebne do przeżycia nocy takie jak internet, przekąski czy szczoteczka do zębów. Na samym początku Watson opowiada o tym, jak przygotował się do wykonania tego zadania. W całym filmie opowiada także o Audi RS4. Dodatkowo zobaczymy w filmie wstawki z horrorów czyli tak zwane found-footage.

noc rs4

Na samym początku jest spokojnie. Watson przegląda internet używając hot spota wi-fi. Czytając wiadomości znajduje artykuł, w którym piszą o zaginięciu mężczyzny w lesie, w którym akurat znajduje się bohater filmu. Kiedy wychodzi z samochodu by umyć zęby słyszy hałas więc zabiera ze sobą latarkę i idzie to sprawdzić. Po jego wyjściu z samochodu jedna z kamer w nim zamontowanych rejestruje tajemniczą twarz w jednej z szyb pojazdu. Kiedy Watson wraca, zauważa że szyby w samochodzie są opuszczone, ale dochodzi do wniosku, że mógł przypadkowo wcisnąć przycisk w pilocie. Nie przejmuje się on tym.

Przygoda Watsona staje się odrobione straszna, ale i zabawna. Dodatkowo w duchu Halloween sprawia, że jest jeszcze więcej zabawy. Oczywiście nie opisuję wam całej historii, która wydarzyła się w filmie. To co napisałem to jedynie jej początek. Oprócz tego wydarzyły się też inne ciekawe rzeczy, ale o nich dowiecie się dopiero kiedy sami odpalicie ten filmik. Sprawdźcie jak Watsonowi udało się spędzić noc w Audi RS4!

Hellowenowa noc w Audi RS4

Facebook
Twitter
Odwiedź sklep

Kliknij w przycisk i sprawdź gadżety dla prawdziwego fana Audi w naszym sklepie!