Audi R8 Avant

Audi R8 Avant stało się internetowym hitem

Jakiś czas temu po internecie krążyło zdjęcie Audi R8 w wersji Avant. Był to oczywiście fotomontaż, ale zrobiony na tyle profesjonalnie, że wiele ludzi uwierzyło, że taki model Audi może faktycznie się pojawić. Grafikę stworzył anonimowy grafik i trzeba przyznać, że na prawdę robi ona wrażenie. Internauci pokochali ten projekt, a w sieci stał się on dość popularny.

Zdjęcie trafiło do sieci wraz z opisem Audi R8 V10 Avant. Jest to połączenie typowo sportowego samochodu z praktycznym modelem z nadwoziem kombi. Oczywiście, model Audi w wersji Avant z silnikiem V10 istnieje, a jest nim Audi RS6, ale trzeba przyznać, że pod względem wyglądu bliżej mu do Audi A6 niż sportowego R8. Samochód wygląda jak zwykłe R8, niestety nie widać przodu, ale można się domyślać, że wygląda jak w tym sportowym modelu. Tył natomiast został przeszczepiony z Audi R8 wraz z jego górną częścią wyglądającą jak ta z Audi RS6. Po bokach zobaczymy duże wloty powietrza i to co od razu rzuca się w oczy: tylko jedna para drzwi.

Audi R8 Avant

Co miał na myśli autor tworząc Audi R8 Avant?

Autko wygląda bardzo dobrze, ale zwykła R8 jest oczywiście ładniejsza. Mimo wszystko linia nadwozia oraz duże felgi sprawiają, że projekt ten wygląda dość agresywnie. Autora projektu niestety nie ustalono więc ciężko stwierdzić co miał na myśli tworząc taką grafikę. Można jedynie gdybać, że posiada on Audi R8 i rodzinę przez co odpadają rodzinne wypady na miasto czy na wczasy takim samochodem.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Oczywiście, z uwagi na wysoką cenę, taki samochód nie jest w zasięgu ręki większości ludzi, ale czy chcielibyście zobaczyć taki model na drogach?

Facebook
Twitter
Odwiedź sklep

Kliknij w przycisk i sprawdź gadżety dla prawdziwego fana Audi w naszym sklepie!