audi rs6 avant

To może być najgłośniejsze Audi RS6 Avant

Audi RS6 Avant w wersji C7 to jeden z najlepszych i nowszych modeli Audi. Jest także jednym z wymarzonych samochodów osoby, która pisze ten artykuł. To dlatego tak często wspominam o tym modelu. Kiedy gdzieś zobaczę jakiś film albo artykuł z przeprowadzonymi modyfikacjami w tym samochodzie od razu chce wam je pokazać. Tak było w przypadku postów takich jak RS6 z wydechem Milltek czy w tym, w którym pokazywałem jak RS6 zostało przerobione przez firmę Klassen. Zapewniam także, że post który aktualnie czytasz, nie będzie ostatnim postem o tym modelu samochodu na naszym blogu.

Niestety, jeśli chodzi o samochód, o którym dzisiaj mowa, nie mamy żadnych konkretnych informacji na temat tego co zostało w nim zmienione. Doskonale słychać dużo głośniejszy wydech niż ten montowany fabrycznie jednak nie wiemy z jakiej firmy on pochodzi. W każdym razie, niezależnie jakiej jest firmy można stwierdzić, że jest on bardzo głośny.

audi rs6 avant

W Audi RS6 Avant najbardziej mi się podoba to, że zwykła osoba nieznająca się na samochodach nie jest w stanie podać nawet przybliżonej liczby koni mechanicznych jaka znajduje się pod maską tego potwora. Dla większości ludzi jest to tylko zwykłe rodzinne kombi – idealne żeby pojechać na zakupy czy zawieźć dzieci do szkoły. Oczywiście jest to prawda, ale nie do końca. Często o tym wspominam więc wspomnę i teraz. Poza wyżej wymienionymi zaletami tego samochodu, jest to też bardzo dobre autko na tor.

Opisywany dzisiaj model przerobiła niemiecka firma o nazwie ELMERHAUS. Tak jak wcześniej pisałem, nie wiemy konkretnie co zostało zmodyfikowane, ale wiemy że moc samochodu wzrosła do 720 koni mechanicznych. Słychać nowy wydech, ale czy to wszystko? Z wizualnych zmian można zauważyć nowy kolor tylnego dyfuzora, a we wnętrzu tego samochodu możemy zobaczyć kierownice od Audi R8. I to by było chyba na tyle. Ale dobrze, wiem że czekacie więc nie przedłużam. Sprawdźcie jak brzmi prawdopodobnie najgłośniejsze Audi RS6 Avant.

Najgłośniejsze Audi RS6 Avant

Facebook
Twitter
Odwiedź sklep

Kliknij w przycisk i sprawdź gadżety dla prawdziwego fana Audi w naszym sklepie!