rs4 avant

Audi RS4 przeciwko BMW E46 M3

Jakiś czas temu chłopaki z Carwow przeprowadzili porównanie konkurencyjnych samochodów czyli Audi RS2 i BMW E30 M3. Napiszę o tym wpis jakoś na tygodniu, ale dzisiaj zajmiemy się czymś innym. Carwow startuje z kolejnym porównaniem samochodów: tym razem będzie to Audi RS4 oraz BMW E46 M3. Który z nich poradzi sobie lepiej na torze? Dowiecie się tego z poniższego wpisu.

Zarówno jeden jak i drugi samochód są w gruncie rzeczy do siebie podobne. Jednak Audi można uznać też za rodzinne kombi, którym można pojechać i na tor i na zakupy z całą rodzinką. BMW jest typowo sportowym samochodem, posiadającym tylko jedną parę drzwi, przez co w niektórych sytuacjach może być już niepraktyczny. Na zakupy czy jakiś wakacyjny wypad, może się już nie nadawać. Audi w tej kwestii jest o wiele bardziej praktyczne.

A co pod maską M3 i RS4?

Pod maską BMW znajduje się rzędowa szóstka o pojemności 3.2 litra i mocy 365 koni mechanicznych. W Audi natomiast znajduje się jeden z najlepszych silników tej marki czyli V6 z podwójną turbiną o pojemności 2.7 litra. Audi generuje 381 koni mechanicznych i przenosi tę moc na wszystkie cztery koła. BMW otrzymuje natomiast dosyć szybką automatyczną skrzynie biegów. Który z nich będzie w takim razie szybszy?

Test Audi RS4 vs BMW E46 M3 CSL

Sprawdźcie więc filmik, z którym chłopaki z Carwow porównują te dwa samochody w różnych konkurencjach. Co tu dużo pisać? Nie będę już niczego streszczał jak to robiłem kiedyś. Po prostu kliknijcie przycisk play.

Facebook
Twitter
Odwiedź sklep

Kliknij w przycisk i sprawdź gadżety dla prawdziwego fana Audi w naszym sklepie!