Audi A5

Czarna Pantera czyli Audi A5 by czarnyofficial

Tworząc tę stronę internetową głównym zamysłem było to, że będę tutaj wrzucał projekty waszych samochodów wraz z obszerniejszą galerią zdjęć. Pojedyncze fotki waszych audiczek możecie zobaczyć na naszym Instagramie, ale od teraz zaczynamy serię na blogu, która miała być tutaj od początku – wasze projekty. Na pierwszy ogień idzie Audi A5 jednego z użytkowników naszej społeczności. Nie jest to jednak zwykłe Audi A5 bo wygląda jak jej sportowy odpowiednik czyli S5. Rzućcie okiem na listę modyfikacji jaka została przeprowadzona w tym samochodzie.

Audi A5 to sportowy samochód klasy Grand Tourer produkowany przez markę Audi od 2007 roku. Egzemplarz, o którym piszemy dzisiaj to trochę nowszy model bo już po faceliftingu, który został przeprowadzony w 2011 roku. Dzięki temu autko otrzymało nowy grill, nowe przednie reflektory diodowe o innym kształcie oraz inne światła tylne. W prezentowanym modelu pod maską znajduję się silnik diesela o pojemności 3.0, a jego moc wynosi 218KM. Oczywiście moc samochodu przenoszona jest na wszystkie 4 koła. Samochód jest w kolorze czarnym o dokładnej nazwie Mythos Black metallic, a jego felg zostały pomalowane w kolor Candy Red.

audi a5

Wizualnie w Audi A5 zostało przeprowadzono sporo mniejszych jak i większych modyfikacji, które upodabniają go do swojej siostry ze sportowej serii S. Został między innymi założony grill od jeszcze lepszej wersji RS5, a jego znaczek został pomalowany w kolor nadwozia. Pozbyto się z niego wszystkich emblematów typu sline czy nazwy modelu, a na samym spodzie został tylko napis Quattro pomalowany w kolor felg czyli Candy Red, o w którym wspomnieliśmy już wcześniej.

a5 tył

Tył samochodu również doczekał się zmian. Z tych większych został zmieniony dyfuzor na ten z Audi S5. Wszystkie emblematy wraz z czterema pierścieniami zostały pomalowane na kolor czarny. Założony został także nowy customowy układ wydechowy Catback Sporttig.

Audi A5 wnętrze

wnętrze

We wnętrzu niewiele zmian bo właściwie pomalowane tylko dwa elementy. Jednym z nich są manetki od S-Tronic przy kierownicy pomalowane w kolor Candy Red. Drugą zmianą to obramowanie w tym samym kolorze wokół przycisku Start/Stop. Warto też wspomnieć o kierunkowskazach dynamic w lusterkach samochodu.

A co w przyszłości? Autor projektu napisał, że w najbliższym czasie zostanie założony spojler z BMW M4, dekory z wnętrza doczekają się lakierowania lub oklejenia w kolor piano black, a pod maską znajdzie się nowy stożkowy filtr powietrza firmy K&N.

Chcecie więcej informacji i być na bieżąco z projektem? Wpadnijcie na profil na Facebooku tego samochodu.

Facebook
Twitter
Odwiedź sklep

Kliknij w przycisk i sprawdź gadżety dla prawdziwego fana Audi w naszym sklepie!